UX2 Serwis

Dom, Zdrowie, Porady, Technologia

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Napisane 16.12.2021 przez Adrian

Tagi:


Na całym świecie leasing nieruchomości od dłuższego czasu jest doskonałą alternatywą dla kredytu hipotecznego. Chociaż oba instrumenty finansowe są skuteczne w rozwijaniu biznesu, każdy ma swoje zalety i wady.

Na terytorium Rosji leasing nieruchomości komercyjnych dopiero zaczyna swoją podróż, ale perspektywy dla tego obszaru są naprawdę imponujące.

Niuanse kupowania nieruchomości komercyjnych na wynajem

Aby kupić nieruchomość, musisz spełnić kilka warunków:

Przede wszystkim klient musi mieć stabilny i wystarczający dochód na regularne raty leasingowe. Należy mieć na uwadze, że dochód rozumiany jest nie z zysku z przyszłej dzierżawy nabytej nieruchomości, ale z dotychczasowej działalności zawodowej.
Musisz uiścić opłatę początkową, która wynosi około 20% wartości przedmiotu leasingu.
Istnieją również pewne wymagania dotyczące przedmiotu leasingu - musi być ubezpieczony i urzędowo wyceniony.
Poniższy wymóg nie jest konieczny, ale pożądane jest, aby nieruchomość odpowiadała rodzajowi działalności firmy, w takim przypadku inwestycja nie będzie zbyt ryzykowna.
Zalety leasingu nieruchomości komercyjnych

Dla odbiorców leasing to doskonała okazja do nabycia nieruchomości. Firmy z kolei zapewniają klientom najkorzystniejsze warunki i nie stawiają listy ścisłych wymagań.
Uderzającą zaletą jest preferencyjne opodatkowanie transakcji zawieranych na warunkach leasingu. Dzięki temu w szybszym tempie „amortyzuje” nieruchomości komercyjne, a podstawa opodatkowania zostanie znacznie zmniejszona. Dodatkowo VAT od opłat leasingowych może być zwracany z budżetu.
Wygodny system płatności. Harmonogram można uzgodnić z firmą. Możesz płacić je zarówno co miesiąc, jak i kwartalnie lub zapłacić cały koszt od razu. Takie momenty są omawiane pomiędzy najemcą a firmą na etapie zawierania transakcji.
Pakiet wymaganych dokumentów do leasingu jest identyczny z pakietem hipoteki bankowej. Najbardziej szczegółowa firma leasingowa jest zainteresowana profilem działalności klienta, jego obrotem.


O autorze

Adrian

Jestem Adrian, pochodzę z Warszawy. Uczę się w Liceum Medialno-Dziennikarskim. Tutaj publikuję artykułu na różny temat. Jest to miejsce, gdzie szkolę swój warsztat dziennikarski, rozwijam pasję pisania, oraz (poprzez pisanie) dowiaduję się nowych rzeczy. Zapraszam do komentowania artykułów. Mile widziane sugestie, które mogą wpłynąć na jakość treści/strony oraz mój rozwój zawodowy.


O autorze

[AUTOR_NAZWA]

[AUTOR_OPIS]

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Na całym świecie leasing nieruchomości od dłuższego czasu jest doskonałą alternatywą dla kredytu hipotecznego. Chociaż oba instrumenty finansowe są skuteczne w rozwijaniu biznesu, każdy ma swoje zalety i wady.Na terytorium Rosji leasing nieruchomości komercyjnych dopiero zaczyna swoją podróż, ale perspektywy dla t

Czytaj więcej...

Losowy

Popsuty telefon

Dobrze jest żyć z telefonem komórkowym, ale źle bez telefonu komórkowego. Co więcej, jest to złe nie tylko dla tych, którzy nie mają telefonu, ale także dla tych, którzy chcą skontaktować się z osobą, która nie ma telefonu. W przypadku ojców i dzieci rodzice są znacznie bezpieczniejsi, jeśli dziecko

Czytaj więcej...